Kovo 11 – osios svečiai bendruomeniniuose vaikų globos namuose „Nykštukas“

2020 m. kovo 11 dieną, Centro padalinyje bendruomeniniuose vaikų globos namuose „Nykštukas“ svečiavosi Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Pakruojo skyriaus atstovai: Erika Kižienė, Vytautas Jukna, Dovilė Kupčiūnienė, Ainas Kranauskas, Antanas ir Regina Kasuliai, Svajūnas ir Kasparas Kižiai, Petrašiūnų kaimo  gyventoja Daiva Magienė.

 

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos proga svečiai vaikams įteikė Seimo nario Antano Matulo dovanotą Lietuvos vėliavą, kurią svečiai kartu su globojamais vaikais iškėlė ant daugiabučio, kuriame įsikūręs padalinys. Po iškilmingo vėliavos iškėlimo, svečiai kartu su vaikais vaišinosi arbata, padėjėjų Zinaidos ir Rositos kepiniais, svečių  dovanotomis vaišėmis, dalinosi mintimis apie Lietuvos istoriją ir šventės prasmę.
Centro padalinio darbuotojai ir globojami vaikai dėkoja Seimo nariui A. Matului už dovanotą Lietuvos vėliavą, kuri plevėsuos valstybinių švenčių metu, o svečiams – Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos Pakruojo skyriaus atstovams už apsilankymą ir šiltą bendravimą.
Linkuvos socialinių paslaugų centro informacija