Linkuvos socialinių paslaugų Centre „Gražiausi linkėjimai moterims“

     Tarptautinė moterų solidarumo diena pirmą kartą buvo paminėta 1911 metų kovo 8 dieną Vokietijoje, Australijoje, Danijoje ir Švedijoje. Moterų aktyvus judėjimas šią pavasario šventę išsaugojo iki šių dienų, kuri švenčiama beveik visame pasaulyje. Todėl ir 2021 m. kovo 8-ąją Linkuvos socialinių paslaugų centre (toliau – Centras) ir Centro padaliniuose vyrai skubėjo pradžiuginti čia dirbančias ir gyvenančias moteris.

 

     Centro gyventojai vyrai jau iš vakaro buvo susitarę su socialine darbuotoja Vilma, kad iš pat ankstaus ryto ji nupirktų gėlių.  Gyventojas Algis visų centre gyvenančių vyrų vardu išreiškė pagarbą moterims, padovanodamas po tulpės žiedą ir išsakydamas gražiausius žodžius bei linkėjimus. Sužavėtos moterys, Algiui atsidėkodamos, jį pavaišino šokoladiniais saldainiais.
     Centro padalinyje Globos namuose „Saulė“ ankstų kovo 8-osios rytą vyrai skubėjo pasveikinti visas moteris su Tarptautine moters diena, nes šią dieną pirmieji pavasario žiedai, šilčiausi jausmai ir gražiausi linkėjimai skirti vien tik moterims, kurių dėka egzistuoja didžiausios gyvenimo vertybės – meilė, gėris, supratingumas, atlaidumas. Padalinio moterys, atsidėkodamos už gražias gėles ir linkėjimus, vyrus pavaišino pačių keptu tortu su gardžia svarainių arbata. Gražios ir saulėtos dienos laikas tirpo smagiai šnekučiuojantis  prie stalo.
     Nuo pat kovo pradžios centro padalinio Savarankiško gyvenimo namų „Spindulys“ vyrai ruošėsi kovo 8-osios šventei. Raimondas, Justinas, Zigmas, Ramūnas ir Vaidas kartu su užimtumo specialiste Dangirūta kūrė atvirukus. Išaušus šventiniam rytui, vyrai nešini tulpių žiedais ir savo pagamintais atvirukais, skubėjo pasveikinti padalinio gyventojas ir darbuotojas. Moterys džiaugsmingai priėmė dovanas ir jautėsi svarbios, laimingos ir mylimos.
     Centro padalinyje Bendruomeniniuose vaikų globos namuose „Nykštukas“ pasiruošimas moters dienos paminėjimui vyko iš anksto – vaikai kartu socialine darbuotoja Vaida gamino gėles iš sūriosios masės. Vaikų fantazijos dėka buvo pagaminti gražiausi pavasariniai žiedai, kuriais pradžiugino savo mylimas darbuotojas.
     Centro darbuotojoms moterims gerą nuotaiką, gėles ir nuoširdžiausius linkėjimus dovanojo centro darbuotojai vyrai. Graži pavasario šventė, džiugi nuotaika ir geros emocijos praskaidrino darbo  kasdienybę.

Linkuvos socialinių paslaugų centro informacija